Избыточный вес. Успехи нашей работы устами пациентов.

Успехи наших пациентов в результате работы врачей центра.

Для небезразличных к своему здоровью.

О лечении алкоголизма, табакокурения, игромании.

Мы всегда готовы Вам помочь.

Худеем правильно

На этой странице вы найдете рекомендации, подходящие тем, кто только планирует начинать худеть....

Игромания

Игромания (игровая зависимость, лудомания, гэмблинг) – заболевание, которое характеризуется огромным и неуемным патологическим влечением к азартным играм... 

Фотогалерея

Фотогалерея пациентов прошедших курс лечения в Медицинском центре "Благодар"

 ПІДЛУБНИЙ ВІТАЛІЙ ЛЕОНІДОВИЧ (05,04,1973 р. н.  м. Запоріжжя).  У 1996 році закінчив Запорізький державний медичний університет за фахом «Лікувальна справа». З 1996 по 1997 – інтернатура на базі Запорізької обласної психіатричної лікарні. З1997 до 1999р  –  навчання в магістратурі на кафедрі психіатрії при Запорізькому державному медичному університеті. З 1999 р.– дільничний лікар-психіатр у Запорізькому міському клінічному психоневрологічному диспансері. З 01.11.2005 лікар кабінету психіатричних оглядів КУ «Запорізька обласна психіатрична лікарня». З вересня 2011р. до березня 2015р. -  асистент кафедри психіатрії, психотерапії, загальної та медичної психології, наркології та сексології  Запорізького державного медичного університету. З березня 2015р. до жовтня 2019 доцент кафедри та з жовтня 2019 до теперішнього часу професор вищезазначеної кафедри.

У 2006 році на базі Київського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії захистив кандидатську дисертацію на тему : «Психосоціальна реабілітація хворих на епілепсію з розладами особистості та поведінки». Кандидат медичних наук з 2006 р.

У  2016 році на базі Інституту неврології, психіатрії та наркології НАМН України захистив докторську дисертацію на тему : «Клініко-психопатологічні закономірності формування непсихотичних психічних розладів у працівників промислових підприємств (біопсихосоціальній підхід)». Доктор медичних наук з 2016 року.

Автор 68 друкованої робіти. (https://scholar.google.com.ua/citations?user=EW-A3ccAAAAJ&hl=uk).

 

диплом кандидата медицинских наук

 

диплом доктора медицинских наук

 

сертификат доктора специалиста

 

 

 

Russian Ukrainian

Города и цены

Яндекс.Метрика
Продвижение сайта Продвижение сайтов iStarWeb